Jak se stát xenofobem a rasistou

2. 2. 2016
kategorie:   Multikulti Politika

V současném politickém řízení RVHP verze 2, řízené pochybnými politiky typu Merkelová a dalšími, se z vás stane xenofob, rasista a fašista napsáním nebo vyřčením jediné věty.

V ČR se stačí otřít o Rómy, žijící z dávek, v EU-KSČ o muslimáky, také příjímající sociální výhody (vlastně i u nás), a už je z vás v lepším případě jen rasista a xenofob, v tom horším případě rovnou fašista a úhlavní nepřítel státu.

více »»»

Zeman s kalašnikovem

26. 1. 2016
kategorie:   Politika

„Demokratická možnost je jen jedna, tou jsou svobodné volby. Nedemokratickou možností je kalašnikov,“ odpověděl Zeman na dotaz, jaká je možnost zbavit se premiéra.

Je to hloupé a děsí moji rodinu, řekl náš nejneschopnější a nejblbější premiér Sobotka.

K němu se pochopitelně přidali i jeho nohsledi typu Milana Chovance, Jiřího Dienstbiera, Milana Štěcha, Jana Hamáčka a dalších „idiotů“ socialismu.

Dokonce i „padákový odborník“ Miroslav Kalousek se nechal slyšet svým výrokem na FB o „hysterických bojůvkách a vlastenecké domobraně“.

Od těch všech jsem opravdu čekal „státnickou kritiku“ obvzláště, když nás zrovna Chovanec chce po vzoru EU-KSČ odzbrojit a udělat z ČR policejní stát!

Proč se mi Bohuš „Dluhoslav“ Sobotka asociuje s jedním českým filmem „ještě větší blbec, než jsme čekali“?

Bohušu, na Seznam.cz opravdu, ale opravdu nemůžeš mít heslo „Já-Pitomec-Bohuš-První“, jak ti poradil Chovanec, to ti pak snadno každý hackne tvé e-maily.

 

rambo

Budeme pokračovat ve stabilizaci Policie...

20. 1. 2016
kategorie:   Politika

píše se na stránkách ČSSD a pokračuje…

„…Zvýšili jsme platy policistů a vrátili jsme policejnímu sboru perspektivu a stabilitu. Navýšili jsme rozpočet Ministerstva vnitra, stejně tak počty pracovníků bezpečnostních sborů. Do roku 2020 počítáme s dalšími investicemi a posílením policejního sboru o 4 tisíce členů, tedy na celkový počet 44 tisíc policistů…“

Osobně si myslím, že k prestiži naší PČR se před námi všemi nejlépe vyjádřil pan Pavel Kantorek…

 

kantorek-polda-1

 

Problém socialistů

20. 1. 2016
kategorie:   Multikulti Politika

Divné trestní zákony, tedy konkrétně § 356 a § 403 se poslední roky vykládají tak nějak laxně.

Už samotná existence zákona je velice škodlivá a také snadno zneužitelná „pochybnými neziskovkami“ a různými „taky-demokraty“, nastolením „orwellovského“ režimu, kde vládne lež, nazvaná „politická korektnost“ a kde se nikdo neodváží vyslovit nahlas svůj, třeba byť i pošetilý názor.

více »»»

Regulace Internetu

19. 1. 2016
kategorie:   Politika

Tak ministr vnitra Chovanec (ČSSD) by rád reguloval internet…
Hmm, tak teď nevím, jestli se inspiroval v Severní Korei, EU nebo nějakých islámských zemích.
Je to skutečně frustrující, že se internet nedá ovládat a manipulovat jako např. rozhlas, televize, noviny.

Podle soudruha ministra může na internet jen registrováný, prolustrovaný uživatel, se stranickou legitimací v kapse.

Kurva, kde já už tohle slyšel…

Vzdálenost paže...

16. 1. 2016
kategorie:   Multikulti Politika

Konečně jsem pochopil, co myslela primátorka Kolína nad Rýnem, Henriette Rekerová tím „Etickým kodexem pro ženy“ a nataženou paží.
Původně jsem se začal obávat, že bude v německu opět povoleno „hajlování“, tedy alespoň ženskému pohlaví, ale když jsem uviděl ilustrační příručku, hned mi to bylo jasné…

 

na-pazi